آزمون نظام مهندسی برق 1403

آکادمی مهندس کریمی

در اینجا، بهت کمک می کنم بدون یک ریال هزینه، در آزمون نظام مهندسی برق قبول بشی!

کلاس آنلاین، بسته آفلاین، فیلم، کتاب، آزمون آزمایشی و رفع اشکال با ارائه تضمین قبولی با عقد قرارداد رسمی و کتبی

آزمون نظام مهندسی برق چیست؟

نظام مهندسی برق، یکی از راه های درآمدزایی و ورود به بازار کار مهندسی برق بوده که هر ساله هزاران مهندس برق، برای قبولی در آزمون نظام مهندسی برق و اخذ پروانه نظام مهندسی برق، تلاش می کنند. شرکت در آزمون نظام مهندسی برق 1403، نیاز به سابقه کار نداشته و برای قبولی نیاز به شرکت در مصاحبه، گزینش و … نیست؛ از این رو، یکی بهترین فرصت های ورود به بازار کار مهندسی بوده و می توان بدون سابقه کار وارد آن شد. همچنین در صورت داشتن شغل ثابت، به راحتی و هم زمان می توان در عرصه نظام مهندسی فعالیت کرد. آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، مهمترین مرحله دریافت مُهر و پروانه نظام مهندسی برق است که هر سال معمولا سه بار توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در سراسر کشور برگزار می شود. که با اخذ پروانه نظام مهندسی برق، به مهندسین مجوزهایی مانند نصب کنتور، تست ارت و تست اعلام حریق اعطا می کند که مهندسین می توانند از این مجوزها درآمد مناسبی داشته باشند. برای شرکت در این آزمون می توانید یکی از رشته های زیر را انتخاب نمایید:

دریافت بسته فوق العاده ارزشمند آموزش رایگان!

لطفا شماره را به انگلیسی وارد کنید

6 گام مهم برای قبولی در آزمون های نظام مهندسی برق 1403

از اولین قدم یعنی تصمیم برای شرکت در آزمون نظام مهندسی برق تا قدم های بعدی یعنی  مسیر قبولی در آزمون و در نهایت کسب درآمد از پروانه نظام مهندسی برق در ویدیوهای زیر به تفصیل توضیح داده شده، برای  اطلاعات جامع و شروع قبولی در آزمون دیدن این 6 ویدیو را از دست ندهید.

توضیح

اصطلاح دقیق این آزمون، «آزمون ورود به حرفه مهندسی» بوده که به عنوان «آزمون نظام مهندسی» رایج بوده و شناخته می شود. این آزمون برای اولین بار در آذر ماه سال 1373 برگزار شده و به صورت مداوم تا امروز برگزار می شود. برای شرکت در آزمون، نیاز به داشتن مدرک مهندسی (کارشناسی)، از یکی از هفت رشته عمران، معماری، برق، مکانیک، ترافیک، شهرسازی و نقشه برداری است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیو بالا را تماشا کنید.

کلیدهای موردنیاز برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق 1403

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی برق 1403

آزمون نظام مهندسی رشته برق 1403 یکی از آزمون‌های مهمی است که مهندسان برق در صورتی که در این آزمون پذیرفته شوند، پروانه اشتغال به کار مهندسی را از سازمان نظام مهندسی ساختمان دریافت خواهند کرد. پس از دریافت این پروانه، مهندس اجازه فعالیت به عنوان طراح یا ناظر در پروژه‌های ساختمانی را خواهد داشت حداقل میزان تحصیلات برای آزمون نظام مهندسی برق،  مدرک کارشناسی است افراد بعد از گذشت 3 سال از مدرک کارشناسی و یا 2 سال از مدرک کارشناسی ارشد و ۱ سال از مدرک دکترای خود می‌توانند در آزمون نظام مهندسی شرکت کنند. در مورد افرادی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند، هر پنج سال از تاریخ مدرک کاردانی شان، معادل یک سال کارشناسی محسوب می‌شود. گرایش مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی برق 1403 به دو دسته کلی اصلی و مرتبط دسته بندی می‌شوند. 

برای مطالعه بیشتر و اطلاعات دقیقتر درباره شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی برق 1403 کلیک کنید.

task
زمان-ثبت-نام

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق 1403

زمان ثبت نام آزمون های نظارت و طراحی رشته برق امسال، پنجشنبه و جمعه مورخ 4 و 5 مرداد 1403بوده و هم اکنون به پایان رسیده است.

جهت مطالعه راهنمای چگونگی ثبت نام و دانلود دفترچه میتوانید به صفحه ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق 1403 بروید.

بودجه بندی آزمون نظام مهندسی برق 1403

جهت مطالعه دقیق بودجه بندی سوالات آزمون نظامی مهندسی طراحی و نظارت برق، با جزئیات کامل وارد صفحه بودجه بندی شوید.

بودجه بندی آزمون نظام مهندسی برق 1403​
لیبل آزمون نظام مهندسی برق​

لیبل آزمون نظام مهندسی برق

یکی از بهترین راهکارهای افزایش سرعت پیدا کردن مطالب در آزمون نظام‌مهندسی برق، استفاده از لیبل یا برچسب است. برای این منظور، بخش ها و فصل های هر کتاب نوشته شده و به حاشیه کتاب و صفحه مربوطه چسبانده می شود و از این طریق مستقیمتا می توان به سراغ بخش مربوطه رفت. برای مشاهده و دانلود به صفحه لیبل آزمون نظام مهندسی برق بروید.

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی برق

کلیدواژه یک راهکار مهم برای پاسخ به سوالات آزمون نظام مهندسی برق می باشد و از طریق آن می تواند بدون مطالعه و تسلط کامل به جزییات مفاهیم سوالات، به آنها جواب داد. جهت مشاهده وارد صفحه کلیدواژه آزمون نظام مهندسی برق شوید.

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی برق
 منابع آزمون نظام مهندسی برق 1403

 منابع آزمون نظام مهندسی برق 1403

این منابع عبارتند از: مباحث 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و کتاب راهنمای مبحث 13 ست. این مواد آزمون ، کاملا متفاوت از دروس دانشگاهی بوده و اختصاصا برای نظام مهندسی برق است که هر کدام موضوعات مختلف و متفاوتی دارد. یکی از اشتباهات داوطلبان این است که به مطالعه کامل این منابع می پردازند. حال آنکه باید خلاصه مباحث استخراج شده و با کمک نمونه سوالات ، به پاسخگویی به پرسش ها بپردازند.

از طریق  صفحه منابع آزمون نظام مهندسی برق 1403 می‌توانید به صورت رایگان منابع را دریافت کنید.

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق

برای موفقیت و قبولی در آزمون نظام مهندسی برق، نیاز به کتاب های کمک آموزشی جامع است که بتواند به داوطلبان برای موفقیت در آزمون کمک کند. با توجه به اینکه آزمون نظام مهندسی جروه باز است، ارزش و تاثیر کتاب در آن بسیار است. بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق را ببینید.

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق​

چگونه در آزمون نظام مهندسی برق 1403 قبول شویم 

برای قبولی در آزمون نظام مهندسی برق ساختمان 1403، پیشنهاد می شود که سه گام زیر انجام شود:

گام 1

تعیین سطح رایگان: آکادمی مهندس کریمی، بزرگ ترین مجموعه آموزشی مهندسی برق کشور، اقدام به برگزاری یک آزمون تعیین سطح کرده که براساس نمرات اخذ شده در آن، کارشناسان آکادمی یک برنامه مطالعه جامع به داوطلبان آزمون ارایه می کنند. برای ثبت نام رایگان روی عبارت «آزمون تعیین سطح نظارت برق» کلیک کنید.

گام 2

بسته رایگان آزمون : آکادمی مهندس کریمی، برای موفقیت همه مهندسین برق در نظام مهندسی برق، اقدام به انتشار رایگان بسته آموزشی، شامل کتاب و فیلم، کرده که تمامی مفاهیم مورد نیاز آزمون در آن ارایه شده است. برای دریافت این بسته فوق العاده و رایگان روی «بسته پایه آزمون نظام مهندسی برق» کلیک کنید.

گام 3

تست زنی با پاسخ تشریحی رایگان آزمون ها: در نهایت برای آمادگی کامل امتحان نظام مهندسی تاسیسات برقی ، می توانید با کلیک روی «پاسخ تشریحی سوالات نظام مهندسی برق» تمامی آزمون های سال های اخیر را رایگان دریافت کنید و با تست زنی، به راحتی در آزمون موفق شوید.

معرفی دپارتمان تخصصی نظام مهندسی برق 1403

از سایر دپارتمان های آکادمی هم بازدید نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!