ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق

ثبت نام ازمون نظام مهندسی برق

تاریخ انتشار

22 آذر 1402

تعداد مشاهده

322 نفر

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق

در این مقاله  ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق ، و شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی برق توضیح داه شده است

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق، توسط  سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام می شود.

تاریخ ثبت نام

ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند 1402 انجام شده است 

 

لینک ورود به ثبت نام

ورود به سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی برق

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی، به آدرس inbr.ir، توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی انجام می گردد. در این یادداشت، قصد داریم اطلاعات کاملی درباره ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق ارائه نماییم.

1) مدارک تحصیلی مورد نیاز

آزمون نظام مهندسی در 7  رشته معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک انجام می گردد. همه مهندسین برق زیر مجموعه رشته تاسیسات برقی هستند. برای شرکت در آزمون نظام مهندسی برق، باید مدرک کارشناسی برق را داشت. حتما مقاله رشته هایی مجاز آزمون نظام مهندسی برق را مطالعه نمایید. برای ثبت‌نام در آزمون نظام مهندسی برق، نیاز به عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان و داشتن پایان خدمت نیست.

 

2) اطلاعات ثبت نامی

در حین ثبت‌نام آزمون نظام مهندسی برق، علاوه بر داشتن اطلاعات شخصی، عکس 4 * 3 با زمینه سفید باید اطلاعات دقیق (نام دانشگاه، تاریخ اخذ و معدل نهایی) مدارک کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را وارد نمایید.

3) سابقه کار حرفه ای

سابقه کار حرفه ای

 

محاسبات طراحی
کلاس افلاین کارشناس رسمی تاسیسات کارخانجات
کارشناس رسمی افلاین تاسیسات ساختمان
کلاس افلاین

برای ثبت‌نام آزمون نظام مهندسی برق باید حداقل سه، دو و یک سال از تاریخ دریافت مدارک تحصیلی به ترتیب کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تا روز و زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی برق گذشته باشد. در صورتیکه داوطلب دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باشد، هر پنج سال کاردانی معادل 1 سال کارشناسی خواهد بود.

4) اعتبار قبولی در آزمون

از روز اعلام نتایج، داوطلب سه سال فرصت دارد تا با مراجعه به سازمان نظام مهندسی شهرستان خود، نسبت به دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی اقدام نماید. بنابراین داوطلبانی که پایان خدمت ندارند، امکان ثبت‌نام آزمون تظام مهندسی را دارند و باید تا 3 سال بعد از قبولی پایان خدمت خود را دریافت و اقدام به دریافت پروانه نمایند.

5) تاریخ ثبت نام

ثبت نام آزمون نظام مهندسی تاریخ دقیق و مشخصی ندارد، معمولا هر شش تا هشت ماه یک‌بار ثبت نام انجام می گردد. برای اطلاع  از زمان ثبت ما را در تلگرام یا اینستاگرام دنبال نمایید.

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق را در اینجا بخوانید 

۶) اطلاعات کامل آزمون

برای اخذ اطلاعات کامل و جامع آزمون نظام مهندسی برق، کافی است که کتاب سبز آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نموده و مطالب آن را با دقت مطالعه نمایید.

راز قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

برای قبولی در آزمون نظام‌مهندسی برق، حتما ویدیوی زیر را مشاهده کنید که در آن، تحلیل کامل منابع و آزمون ها ارایه شده است.

برنامه ریزی برای قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

در ویدیوی زیر نیز، برنامه ریزی کامل برای قبولی در آزمون نظام مهندسی برق بعدی قابل مشاهده است.

https://www.aparat.com/v/YfEBP

برای اطلاع از منابع آزمون نظام مهندسی برق 1402 و دانلود رایگان منابع کلیک کنید 

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!