کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی سایت آکادمی مهندس کریمی به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‌سایت آکادمی مهندس کریمی از طریق لینک mohammad-karimi.com/my-account/  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری آکادمی مهندس کریمی و سایر خدمات ارائه شده توسط آکادمی مهندس کریمی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات آکادمی مهندس کریمی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آکادمی مهندس کریمی از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های آکادمی مهندس کریمی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های آکادمی مهندس کریمی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آکادمی مهندس کریمی اقدام کند.

 

محتوای محصولات

محصولات ارائه شده در این فروشگاه، صرفا مرتبط با نیازهای علمی و آموزشی دانش آموزختگان و علاقه مندان در قالب فیلم، جزوه، کتاب، بسته های ترکیبی، کلاس آنلاین، وبینار، جزوه و مجموعه چند رسانه ای است.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات آکادمی مهندس کریمی استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به آکادمی مهندس کریمی ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که آکادمی مهندس کریمی به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد: info@mohammad-karimi.com

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های آکادمی مهندس کریمی از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد آکادمی مهندس کریمی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آکادمی مهندس کریمی را در پروفایل خود لغو کنند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آکادمی مهندس کریمی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آکادمی مهندس کریمی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@mohammad-karimi.com اطلاع دهید.

 

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

آکادمی مهندس کریمی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. آکادمی مهندس کریمی متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آکادمی مهندس کریمی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید. آکادمی مهندس کریمی مجاز به استفاده از شماره موبایل و ایمیل های ثبت شده در سایت برای اطلاع رسانی و تبلیغات تا زمان درخواست توقف آن توسط کاربر می باشد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آکادمی مهندس کریمی ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آکادمی مهندس کریمی جزئی از اموال آکادمی مهندس کریمی محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آکادمی مهندس کریمی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آکادمی مهندس کریمی  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آکادمی مهندس کریمی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت دیجی کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آکادمی مهندس کریمی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mohammad-karimi.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت آکادمی مهندس کریمی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www. mohammad-karimi.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. آکادمی مهندس کریمی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.

آکادمی مهندس کریمی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در آکادمی مهندس کریمی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است و یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

آکادمی مهندس کریمی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش و ارسال می‌شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است.

برخی از محصولات و خدمات دارای گارانتی و پشتیبانی ویژه و اختصاصی خود بوده که در اینجا جزییات این گارانتی ها و پشتیبانی ها ارایه شده و خرید هر کدام از این محصولات به معنای مطالعه و پذیرش تمام شرایط آن می باشد. همچنین در صورتیکه محصول خریداری شده دارای قرارداد خاصی باشد، فرم خام قرارداد از اینجا قابل مشاهده و دانلود بوده که بعد از خرید مشتری باید از ناحیه درخواست دریافت قرارداد نهایی به نام خود شود. آکادمی مهندس کریمی مجاز به آپدیت این شرایط بوده و آخرین ویرایش نوشته در سایت ملاک خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت آکادمی مهندس کریمی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است. آکادمی مهندس کریمی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آکادمی مهندس کریمی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آکادمی مهندس کریمی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

در صورتیکه هر کدام از محصولات یا خدمات سایت آکادمی مهندس کریمی از روش دیگری غیر از پرداخت مستقیم اینترنتی (چک، کارت به کارت، پرداخت از طریق درگاه واسط اینترنتی مانند زرین پال و …) توسط کاربر خریداری شود، کلیه قوانین و شرایط نوشته شده در اینجا برای آن محصولات یا خدمات نیز حاکم است.

 

قوه قهریه

در صورت بروز هر گونه اختلاف مابین کاربر و آکادمی مهندس کریمی، اتحادیه کسب و کارهای مجازی مرجع رسیدگی به دعاوی است و ارگان های دیگر صلاحیت رسیدگی ندارند. در صورت هرگونه شکایت، کلیه خدمات، پشتیبانی ها، تخفیفات، هدایا و … که آکادمی موظف به ارایه آنها به کاربر بوده تا تعیین تکلیف هر گونه شکایتی به حالت تعلیق در خواهد آمد.