کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی سایت آکادمی مهندس کریمی به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‌سایت آکادمی مهندس کریمی از طریق لینک mohammad-karimi.com/my-account/  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری آکادمی مهندس کریمی و سایر خدمات ارائه شده توسط آکادمی مهندس کریمی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات آکادمی مهندس کریمی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آکادمی مهندس کریمی از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های آکادمی مهندس کریمی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های آکادمی مهندس کریمی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آکادمی مهندس کریمی اقدام کند.

 

ارتباطات

راههای ارتباطی

هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات آکادمی مهندس کریمی استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به آکادمی مهندس کریمی ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که آکادمی مهندس کریمی به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد: info@mohammad-karimi.com

تماس از طرف آکادمی تنها با شماره 90006020 و ارسال پیامک صرفا از طریق شماره90002617 خواهد بود.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های آکادمی مهندس کریمی از طریق آنها صورت می‌گیرد.

ساعات پاسخگویی

آکادمی در کلیه روزها، بجز جمعه و روزهای تعطیل رسمی کشور، از ساعت 8 تا 16 و همچنین پنج شنبه ها تا ساعت 14 پاسخگوی تماس ها خواهد بود.

 

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

آکادمی مهندس کریمی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. آکادمی مهندس کریمی متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آکادمی مهندس کریمی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید. آکادمی مهندس کریمی مجاز به استفاده از شماره موبایل و ایمیل های ثبت شده در سایت برای اطلاع رسانی و تبلیغات تا زمان درخواست توقف آن توسط کاربر می باشد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آکادمی مهندس کریمی ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آکادمی مهندس کریمی جزئی از اموال آکادمی مهندس کریمی محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آکادمی مهندس کریمی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آکادمی مهندس کریمی  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آکادمی مهندس کریمی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت دیجی کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آکادمی مهندس کریمی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mohammad-karimi.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت آکادمی مهندس کریمی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www. mohammad-karimi.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

آکادمی مهندس کریمی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در آکادمی مهندس کریمی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است و یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

آکادمی مهندس کریمی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش و ارسال می‌شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت آکادمی مهندس کریمی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای آکادمی مهندس کریمی محفوظ است. آکادمی مهندس کریمی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آکادمی مهندس کریمی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آکادمی مهندس کریمی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

در صورتیکه هر کدام از محصولات یا خدمات سایت آکادمی مهندس کریمی از روش دیگری غیر از پرداخت مستقیم اینترنتی (چک، کارت به کارت، پرداخت از طریق درگاه واسط اینترنتی مانند زرین پال و …) توسط کاربر خریداری شود، کلیه قوانین و شرایط نوشته شده در اینجا برای آن محصولات یا خدمات نیز حاکم است.

 

ارسال و عودت

مدت زمان تحويل

محصولات از طریق پست جمهوری اسلامی یا تیپاکس به صورت روزانه ارسال شده و براساس فاصله تا مقصد و همچنین روزهای تعطیل، بین 2 تا 4 روز توسط مشتری دریافت می شود.

روند مرجوعي كالا

در صورتیکه تا 6 روز بعد از تحویل محصولات، مشتری عدم رضایت از کیفیت، را کتبا از طریق ناحیه کاربری سایت، اعلام نماید، آدرس و اطلاعات لازم برای عودت از طریق همان ناحیه به مشتری ارایه شده و کل هزینه محصول به همراه هزینه های ارسال توسط آکادمی مهندس کریمی به ایشان عودت داده می شود.

روند استرداد وجه

در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول، بعد از تحویل گرفتن محصول ارسالی توسط آکادمی مهندس کریمی، کل هزینه های محصول و ارسال به شماره کارت یا حساب اعلام شده در ناحیه کاربری سایت، عودت داده می شود. فرآیند استرداد وجه از روز دریافت محصول عودتی، حداکثر 3 روز کاری، خواهد بود.

نحوه فسخ خدمات

با عودت محصول از سوی مشتری و واریز هزینه های اعلام شده توسط ایشان، عملا کلیه خدمات فسخ خواهد شد و مشتری ادعایی در باره نمی تواند داشته باشد.

 

خدمات پس از فروش

محصولات دارای رفع اشکال آنلاین برای مدت معین برای هر محصول و آپدیت رایگان متناسب با نوع محصول است.

 

error: Content is protected !!