روز‌
ساعت
دقیقه‌
ثانیه‌

درآمدزایی برقی‌ها از اینترنت

درآمدزایی از اینترنت

تاریخ انتشار

13 بهمن 1399

تعداد مشاهده

82 نفر

درآمدزایی برقی‌ها از اینترنت

درآمدزایی برقی‌ها از اینترنت | مهندسین دانشجویان رشته برق و متخصصین این حوزه با توجه به زمان و تلاشی که در این حوزه‌ی بسیار مشکل و پر رقابت صرف کرده‌اند همچون پزشکان و وکلا لایق درآمد عالی از رشته‌ی تحصیلی خود هستند.

 امروزه با توجه به بحران‌های اقتصادی ، تحریم‌ها و افت قابل توجه استخدام‌های دولتی در این رشته مهندسی بسیاری از متخصصین به درآمد شایسته خود نمی‌رسند و دلسرد از سالها تلاش خود می‌شوند ، چه بسا مهندسینی که در آرزوی استخدام هستند و یا حتی پس از استخدام به درآمد‌های پایین راضی می‌شوند.

 ما در مجموعه اکادمی کسب و کار مهندس کریمی بخشی از فعالیت‌های خودرا با توجه به سابقه و تعصب خود در زمینه مهندسی برق متمرکز بر کسب درآمد از طریق فضای مجازی شبکه های اجتماعی و وبسایت ها نموده ایم .

سابقه مدرس دوره

مهندس محمد کریمی مدرس دوره ها ، با توجه به سالها سابقه در زمینه‌ی تولید محتوا نگارش مقاله‌های پژوهشی علمی، سابقه مدیر مسئولی اولین وب سایت خبری حوزه‌ی برق  و تالیف کتب متعدد حاصل تجربه خود را در قالب دوره آموزشی درآمدزایی از اینترنت ویژه‌ی برقی‌ها ارائه کرده است‌.

در این دوره – دوره ی ژنراتور درآمدزایی از اینترنت – به صورت متمرکز به آموزش مهارت و کسب تجربه در زمینه‌ی درآمدزایی از طریق وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خواهید پرداخت و  به درک جامعی از فضای مجازی برای کسب درآمد خواهید رسید.

 علاوه بر دوره‌ی ژنراتور درآمدزایی از اینترنت دوره‌ی رایگانی نیز برای شروع کسب درآمد از اینترنت در اختیار شما قرار می‌گیرد که با بهره‌مندی از این دوره‌ها و انجام تمامی مراحل درآمد چشمگیری در انتظار شماست .

 

دوره ها :

می‌توانید این دوره را از اپلیکیشن آکادمی کریمی تهیه کنید

بسته آموزش حرفه ای طراحی تاسیسات برقی با رویت (رویت الکتریکال)
آموزش رایگان رویت
آموزش رایگان کارشناسی رسمی

سایر مقالات

دیدگاه های شما

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!