معیارها ارایه کننده گارانتی آزمون نظام مهندسی برق

معیارها ارایه کننده گارانتی آزمون نظام مهندسی برق
تاریخ آخرین به روزرسانی
1401/10/19
تعداد مشاهده
400 نفر

 معیارها ارایه کننده گارانتی آزمون نظام مهندسی برق | آکادمی مهندس کریمی به داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق، گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم قبولی ارایه می کند، این گارانتی جنجالی سوالاتی به حقی در ذهن داوطبان ایجاد می کند که مهمترین آن این است که فرد یا موسسه ای این ادعای تضمین را کند، چه مشخصه ها و ویژگی هایی باید داشته باشد. در این پست، به طور کامل و شفاف این موضوع رو شرح می دهیم، حتما با دقت مطالعه کنید.

 

محصولات دارای گارانتی

کلاس آنلاین نخبگان آزمون نظام مهندسی برق

بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (طراحی-نظارت)

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق-نظارت

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق-طراحی

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق-اجرا

بسته مرور تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

 

 

مجوزهای لازم

موسسه که به شما گارانتی می دهد، باید مجوزهای لازم رو از ارگان های مربوطه رو داشته باشد تا صلاحیتش مورد تایید قرار گیرد. ما در آکادمی مهندس کریمی کریمی مجوزهای کسب و کار مجازی (وزارت بازرگانی)، مجوز اینماد (وزارت صمت)، مجوزهای نشر کتاب، نشر دیجیتال و سرآمد (وزارت ارشاد) را داریم که با اطمینان ادعا می کنیم هیچ موسسه آموزشی در کشور این همه مجوز را با هم ندارد. برای مشاهده مجوزهای آکادمی مهندس کریمی کلیک کنید.

شرایط عودت وجه

موقع بازگشت وجه، آیا ادعا کننده گارانتی عواملی رو مطرح می کند که خارج از اختیار داوطلب هست مثل سخت بودن آزمون و …؟ اگر چنین ادعاهایی مطرح گردد قطعا داوطلب نباید اعتماد کند. ما در آکادمی مهندس کریمی، فارغ از سطح سوال و …، به شما گارانتی کل وجه را در صورت عدم قبولی ارایه می کنیم.

 

ضمانت اجرایی

چه تضمینی هست که اساسا فرد به وعده ای که می دهد، به تعهدات خود پایبند باشد؟ ما در آکادمی مهندس کریمی با داوطلبان قرارداد رسمی و با جزییات کامل با امضا مدیر آکادمی منعقد می کنیم. ضمنا ما تنها موسسه فعال در زمینه آزمون نظام مهندسی برق دارای دفتر کاملا فعال با نزدیک ۱۰ کارمند بوده و کاملا قابل دسترسی هستیم و نه صرفا یک پیج در شبکه اجتماعی!

 

شناخت از محصولات

یک سوال بسیار مهم، آیا داوطلب قبل از اعتماد و خرید، اساسا از محصولات و خدماتش استفاده کرده است؟ ما در آکادمی افتخار داریم که هزاران مهندس برق به صورت رایگان از خدمات ما (کتاب، فیلم، بسته، کلاس، وبینار، پاسخ تشریحی و …) استفاده کرده اند و تقریبا تمامی داوطلبانی که از به گارانتی ما اعتماد می کنند، حتما از محصولات رایگان استفاده کرده و کلا با چشم باز خرید می کنند.

برای مشاهده محصولات رایگان آزمون نظام مهندسی برق، کلیک کنید

 

گارانتی کیفیت

با هر شناختی اولیه که از محصولات دارای گارانتی استفاده کرده باشید، آیا باز هم شناحت شما از کیفیت به اندازه تست از محصولات اصلی می شود؟ قطعا خیر! ما در آکادمی به محصولات دارای گارانتی مون فرصت تست (گارانتی کیفیت) ارایه می کنیم: بسته ها ۶ روز و کلاس ۴ ساعت. در صورت عدم رضایت از کیفیت، کل وجه عودت داده می شود.

 

شناخت مدرس

حتما جایگاه علمی مدرس و مولف رو به دقت بررسی کنید و بعد اعتماد کنید، مهندس محمد کریمی مولف بیش از ۲۰ عنوان کتاب، ۵۰ عنوان مقاله علمی داخلی و خارجی، انتخاب چند باره به عنوان پژوهشگر برتر و معلم نمونه قطعا در جایگاهی هست که ادعا کند به شما برای قبولی کمک خواهد کرد.

 

تاریخچه

قدمت جز پارامترهای موثر در اعتبار هر موسسه ای هست، ما از سال ۹۵ در زمینه آزمون نظام مهندسی برق فعالیت داشته و گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم قبولی ارایه کرده ایم و به صدها داوطلب برای قبولی کمک کرده و در صورت عدم قبولی به تک تک تعهدات خودمون پایبند بوده ایم. محال است که ما متعهد نبوده باشیم و در این سالها حداقل یک نفر از هزاران نفر از ما شکایت نکرده باشد.

 

 

بیشتر بخوانید:

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

اصول مطالعه آزمون نظام مهندسی برق

درآمدزایی از پروانه نظام مهندسی برق

شرایط موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!