نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق
تاریخ آخرین به روزرسانی
1403/02/09
تعداد مشاهده
515 نفر

آزمون نظام مهندسی برق به عنوان یکی از آزمون های مهم برای ورود به بازار کار مهندسی برق شناخته میشود، برای شرکت در این آزمون تنها مطالعه مباحث معرفی شده کافی نیست، بلکه باید با توجه به اصول مطالعه آزمون نظام مهندسی برق و با بررسی شرایط موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق، مطالعه برای این آزمون را آغاز نمود. از جمله موارد بسیار مهم پیش از آزمون مطالعه نمونه سوالات تالیفی و حل آنها و آنالیز کردن پاسخ تشریحی برای تخمین میزان تسلط در آزمون است. آکادمی مهندس کریمی نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق، به صورت جزوه به نویسندگی محمد کریمی را منتشر نموده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است.

با پر کردن فرم زیر میتوانید نمونه سوالات تالیفی آزمون نظام مهندسی برق نظارت و آزمون نظام مهندسی برق طراحی را دریافت نمایید.

 

به انگلیسی وارد کنید

 

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی برق 

همچنین یکی از دغدغه های داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق، دریافت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق، البته با جواب تشریحی و کامل، است که معمولا هم هزینه بالایی دارد و شاید پاسخ‌های پیدا شده فاقد کیفیت لازم باشد. خوشبختانه آکادمی مهندس کریمی، مرجع آزمون نظام مهندسی برق کشور، پاسخ تشریحی سوالات نظام مهندسی برق (کلیک نمایید) را بصورت کاملا رایگان از سال نود و هشت تاکنون و با کیفیت عالی منتشر می نماید. در ادامه به بررسی ویژگیهای منحصربفرد این پاسخ تشریحی می پردازیم.

میتوانید با پر کردن فرم زیر سوالات آزمون نظام مهندسی برق دوره های پیشین بعلاوه پاسخ تشریحی سوالات را دریافت نمایید

لطفا شماره را به انگلیسی وارد کنید

 این پاسخ های تشریحی دارای مشخصه های زیر هستند:

دریافت پاسخ سوالات بدون هزینه

همان طور که اشاره شد، خوشبختانه آکادمی مهندس کریمی، با درک وضعیت اقتصادی جامعه و احساس مسیولیت اجتماعی در قبال مهندسین برق، پاسخ تشریحی و کاملا رایگان سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی را در اختیار داوطلبان قرار داده تا یکی از دغدغه های اصلی و هزینه بر این داوطلبان را رفع کند. جالب این جاست، این پاسخ شامل پرسش های هر 3 صلاحیت طراحی، نظارت و اجرا می گردد. برای دریافت راحت تر و سریع تر به بخش محصولات رایگان اپلیکشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) مراجعه کنید.

 تفکیک سوالات

در این پاسخ نامه، برای نخستین بار در کشور، پرسش های 3 صلاحیت طراحی، نظارت و اجرا از هم تفکیک شده و داوطلبان میتوانند طبق صلاحیت مدنظر خود، پرسش های هر کدام از صلاحیت ها را بررسی کرده و روی آن متمرکز گردند.

 مشخص شدن کلمات کلیدی

یکی از راه کارهای فوق العاده برای پیدا کردن سریع پاسخ پرسش های در آزمون نظام مهندسی برق، استفاده از تکنیک کلیدواژه است. با استفاده از این تکنیک، بدون مطالعه می‌توان به پرسش های آزمون پاسخ داد. بهترین راه کار برای استفاده از کلیدواژه نیز تمرین براساس نمونه سوالات است که در پاسخ تشریحی ارایه گردیده، کلمه کلیدی هر سوال، مشخص شده و داوطلب می تواند با استفاده از آن، به راحتی به نحوه پیدا کردن کلمه کلیدی هر سوال مسلط گردد.

 ارجاع دقیق

در نمونه سوالات حل گردیده در این کتاب رایگان، دقیقا به آدرس دقیق پاسخ در کتاب های منبع آزمون نظام مهندسی برق اشاره شده و این سبب می‌شود که داوطلب به راحتی به مهم ترین بخشهای این منابع پی برده و روی آن ها متمرکز گردد

 

 مرور و جمع بندی

یکی از ضعفهای داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق، عدم مرور و جمع‌بندی مطالب مطالعه شده در روزهای نزدیک به آزمون است. بهترین ابزار برای این مرور، استفاده از سوالات سال‌های اخیر بوده که داوطلب می تواند در روزهای انتهایی و نزدیک به آزمون (۱۰ روز قبل از آزمون) با تسلط به این پرسش ها، به صورت قابل توجهی مطالب قبلی را مرور کرده و از نحوه طرح پرسش‌ها اطلاع یابد.

 

با پر کردن فرم زیر میتوانید نمونه سوالات تالیفی آزمون نظام مهندسی برق نظارت و آزمون نظام مهندسی برق طراحی را دریافت نمایید.

 

به انگلیسی وارد کنید

 

میتوانید با پر کردن فرم زیر سوالات آزمون نظام مهندسی برق دوره های پیشین بعلاوه پاسخ تشریحی سوالات را دریافت نمایید 

لطفا شماره را به انگلیسی وارد کنید

 

به روزرسانی

پاسخنامه سوالات آزمون نظام مهندسی برق، طبق آخرین آزمون برگزار به سرعت به روزرسانی می شود و دواطلبان می توانند چند ساعت بعد از اعلام کلیدهای هر آزمون توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان (مسئول برگزاری آزمون نظام مهندسی برق) نسبت به دانلود آن اقدام نمایند. این آزمون ها از مهر 98 تاکنون در اپلیکشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) قابل مشاهده و دانلود است.

رفع اشکال

از بخش پرسش و پاسخ هر آزمون در اپلیکشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) می توانید سوالات و اشکالات خود را مطرح کنید و پاسخ سریع را از مولف سوالات (مهندس محمد کریمی) به سرعت دریافت کنید.

 

⚡پیشنهاد ویژه⚡

پیشنهاد می گردد، پیش از مطالعه و تمرکز روی پرسش های آزمون نظام مهندسی برق، اطلاعات پایه ای و اصلی آزمون را با دانلود بسته رایگان آزمون نظام مهندسی برق (کلیک نمایید) که شامل کتاب تمام رنگی، فیلم آموزشی و رفع اشکال آنلاین بوده و همه مطالب آزمون را بصورت جامع و کامل ارایه کرده است را اخذ کنید.

هم چنین آکادمی مهندس کریمی، دارای مجوز کسب و کار مجازی، نماد اعتماد الکترونیک، ساماندهی و نشر کتاب است.

برای مشاهده جزییات بیشتر با آکادمی تماس حاصل نمایید:

صفحه اختصاصی

تماس:90006020

واتساپ: ۰۹۱۲۰۲۲۳۷۲۴

 

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!