روز‌
ساعت
دقیقه‌
ثانیه‌

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

تاریخ انتشار

3 آذر 1401

تعداد مشاهده

114 نفر

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق، به صورت جزوه به نویسندگی محمد کریمی چاپ شد

یکی از دغدغه های داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق، دریافت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق، البته با جواب تشریحی و کامل، است که معمولا هم هزینه بالایی دارد و شاید پاسخ‌های پیدا شده فاقد کیفیت لازم باشد. خوشبختانه آکادمی مهندس کریمی، مرجع آزمون نظام مهندسی برق کشور، پاسخ تشریحی سوالات نظام مهندسی برق (کلیک نمایید) را بصورت کاملا رایگان از سال نود و هشت تاکنون و با کیفیت عالی منتشر می نماید. در ادامه به بررسی ویژگیهای منحصربفرد این پاسخ تشریحی می پردازیم.

1)دریافت پاسخ سوالات بدون هزینه

همان طور که اشاره شد، خوشبختانه آکادمی مهندس کریمی، با درک وضعیت اقتصادی جامعه و احساس مسیولیت اجتماعی در قبال مهندسین برق، پاسخ تشریحی و کاملا رایگان سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی را در اختیار داوطلبان قرار داده تا یکی از دغدغه های اصلی و هزینه بر این داوطلبان را رفع کند. جالب این جاست، این پاسخ شامل پرسش های هر 3 صلاحیت طراحی، نظارت و اجرا می گردد. برای دریافت راحت تر و سریع تر به بخش محصولات رایگان اپلیکشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) مراجعه کنید.

 

2) تفکیک سوالات

در این پاسخ نامه، برای نخستین بار در کشور، پرسش های 3 صلاحیت طراحی، نظارت و اجرا از هم تفکیک شده و داوطلبان میتوانند طبق صلاحیت مدنظر خود، پرسش های هر کدام از صلاحیت ها را بررسی کرده و روی آن متمرکز گردند.

 

3) مشخص شدن کلمات کلیدی

یکی از راه کارهای فوق العاده برای پیدا کردن سریع پاسخ پرسش های در آزمون نظام مهندسی برق، استفاده از تکنیک کلیدواژه است. با استفاده از این تکنیک، بدون مطالعه می‌توان به پرسش های آزمون پاسخ داد. بهترین راه کار برای استفاده از کلیدواژه نیز تمرین براساس نمونه سوالات است که در پاسخ تشریحی ارایه گردیده، کلمه کلیدی هر سوال، مشخص شده و داوطلب می تواند با استفاده از آن، به راحتی به نحوه پیدا کردن کلمه کلیدی هر سوال مسلط گردد.

 

4) ارجاع دقیق

در نمونه سوالات حل گردیده در این کتاب رایگان، دقیقا به آدرس دقیق پاسخ در کتاب های منبع آزمون نظام مهندسی برق اشاره شده و این سبب می‌شود که داوطلب به راحتی به مهم ترین بخشهای این منابع پی برده و روی آن ها متمرکز گردد

 

5) مرور و جمع بندی

یکی از ضعفهای داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق، عدم مرور و جمع‌بندی مطالب مطالعه شده در روزهای نزدیک به آزمون است. بهترین ابزار برای این مرور، استفاده از سوالات سال‌های اخیر بوده که داوطلب می تواند در روزهای انتهایی و نزدیک به آزمون (۱۰ روز قبل از آزمون) با تسلط به این پرسش ها، به صورت قابل توجهی مطالب قبلی را مرور کرده و از نحوه طرح پرسش‌ها اطلاع یابد.

 

 

6)به روزرسانی

پاسخنامه سوالات آزمون نظام مهندسی برق، طبق آخرین آزمون برگزار به سرعت به روزرسانی می شود و دواطلبان می توانند چند ساعت بعد از اعلام کلیدهای هر آزمون توسط دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان (مسئول برگزاری آزمون نظام مهندسی برق) نسبت به دانلود آن اقدام نمایند. این آزمون ها از مهر 98 تاکنون در اپلیکشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) قابل مشاهده و دانلود است.

7) رفع اشکال

از بخش پرسش و پاسخ هر آزمون در اپلیکشن آکادمی مهندس کریمی (کلیک کنید) می توانید سوالات و اشکالات خود را مطرح کنید و پاسخ سریع را از مولف سوالات (مهندس محمد کریمی) به سرعت دریافت کنید.

 

8) پیشنهاد ویژه

پیشنهاد می گردد، پیش از مطالعه و تمرکز روی پرسش های آزمون نظام مهندسی برق، اطلاعات پایه ای و اصلی آزمون را با دانلود بسته رایگان آزمون نظام مهندسی برق (کلیک نمایید) که شامل کتاب تمام رنگی، فیلم آموزشی و رفع اشکال آنلاین بوده و همه مطالب آزمون را بصورت جامع و کامل ارایه کرده است را اخذ کنید.

هم چنین آکادمی مهندس کریمی، دارای مجوز کسب و کار مجازی، نماد اعتماد الکترونیک، ساماندهی و نشر کتاب است.

برای مشاهده جزییات بیشتر با آکادمی تماس حاصل نمایید:

صفحه اختصاصی آزمون: mohammad-karimi.com/nezam

تماس: ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۸۶

واتساپ: ۰۹۱۲۰۲۲۳۷۲۴

تلگرام و اینستاگرام: @tasisat_bargh

 

 

 

بیشتر بخوانید

اصول مطالعه آزمون نظام مهندسی برق

معیارها ارایه کننده گارانتی آزمون نظام مهندسی برق

درآمدزایی از پروانه نظام مهندسی برق

شرایط موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق

اپلیکیشن آکادمی کریمی

بسته آموزش حرفه ای طراحی تاسیسات برقی با رویت (رویت الکتریکال)
آموزش رایگان رویت
آموزش رایگان کارشناسی رسمی

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!