منابع آزمون نظام مهندسی برق 1400

تاریخ انتشار

20 فروردین 1400

تعداد مشاهده

311 نفر

منابع آزمون نظام مهندسی برق 1400

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، منابع آزمون نظام مهندسی برق 1400 برای کاربران معرفی شده است

در این مقاله، در مورد منابع آزمون نظام مهندسی برق 1400 صحبت خواهیم کرد. اطلاع از آخرین ویرایش منابع آزمون نظام مهندسی برق و دانستن نحوه مطالعه آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. در صورتی که نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید، عدد 1 را به شماره 09120223724 ارسال کنید.

 

برای قبول بدون هزینه در آزمون، روی آموزش رایگان نظام مهندسی برق کلیک کرده و رایگان قبول شوید.

1) تغییرات منابع

آخرین تغییرات منابع آزمون نظام مهندسی‌برق مربوط به اسفند 95 می باشد که در آن زمان سه منبع مبحث سوم مقررات ملی ساختمان، مبحث سیزدهم مقررات ملی ساختمان و مبحث بیست و یک مقررات ملی ساختمانف ویرایش جدیدی منتشر شد. هر چند در سال 99 نیز، ویرایش جدید مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان منتشر شد، اما فعلا منبع آزمون نبوده و از ویرایش قبلی در آزموت نظام مهندسی سال 1400 سوال مطرح خواهد شد.

 

 

2) فهرست منابع

برای مشاهده فهرست منابع سه صلاحیت طراحی، نظارت و اجرا در آزمون نظام مهندسی‎‌برق، رو هر کدام از اسامی کلیک کنید، همچنین برای هر منبع اطلاعات کاملی از جمله تعداد سوالات مطرح شده، قسمت های مهم، دانلود فایل پی دی اف و چکیده ارائه شده است:

منابع آزمون نظام مهندسی‌برق نظارت

منابع آزمون نظام مهندسی‌برق طراحی

منابع آزمون نظام مهندسی‌ برق اجرا

 

3) بودجه بندی منابع

یکی از مهمترین نکاتی که داوطلبان آزمون نظام مهندسی‌برق 1400 باید به آن توجه داشته باشند، تعداد سوال مطرح شده از هر منبع و نحوه مطالعه منابع است. در ادامه ویدیوی رازهای موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق ارائه می شود که در کامل ترین اطلاعات ممکن در این زمینه ارائه می شود و اکیدا توصیه می شوند به صورت کامل مشاهده شود.

 

4) نحوه مطالعه

هر منبع اصول مطالعه متفاوتی دارد و یکی از اشتباهات داوطلبان این است که از یک تاکتیک ثابت برای مطالعه تمامی منابع استفاده می کنند که کاملا اشتباه است. در ویدیوی  به شما گفته شده که چطور منابع مطالعه کنید، جدول زمان بندی برای مطالعه چگونه است و چه اشتباهاتی را نباید در مطالعه منابع آزمون نظام مهندسی برق 1400 مرتکب شد.

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!