روز‌
ساعت
دقیقه‌
ثانیه‌

بازنگری نتایج مجموعه آزمونهای نظام مهندسی مردادماه ۱۴۰۰

تاریخ انتشار

17 آذر 1400

تعداد مشاهده

77 نفر

بازنگری نتایج مجموعه آزمونهای نظام مهندسی مردادماه ۱۴۰۰

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، بازنگری نتایج مجموعه آزمونهای نظام مهندسی مردادماه ۱۴۰۰ صورت گرفت

بازنگری نتایج مجموعه آزمونهای نظام مهندسی مردادماه ۱۴۰۰ صورت می گیرد. گواهی قبولی صرفا یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به کار است

پیرو اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان، معماران تجربی و صلاحیت کارشناس ماده ۲۷ مورخ مردادماه ۱۴۰۰، بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم آزمونهای یاد شده می رساند، با عنایت به بررسی های در حال انجام پیرامون بازنگری در نتایج آزمون های ورود به حرفه و بررسی سوالات توسط کمیته های طراحی سوالات و کمیته های تجدیدنظر، نتایج قطعی آزمونهای موصوف در حال استخراج است و تغییرات لازم در کارنامه داوطلبان اعمال خواهد شد. لذا كليه داوطلبان محترم می توانند از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۳ با مراجعه به سامانه آزمون ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

در اجرای دستورالعمل ثبت نام آزمون های مردادماه ۱۴۰۰ با توجه به بررسیهای دقیق صورت گرفته، نتایج اعلام شده قطعی می باشد و صرفأ قبولی شرکت کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق راهنمای ثبت نام آزمونها احراز نموده اند مورد تائید بوده و نتایج ياد شده به مدت ۳ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می باشد. آن دسته از شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب قبولی نشده اند می توانند در آزمون های دوره بعد شرکت نمایند.

در خاتمه خاطر نشان می سازد، گواهی قبولی صرفا یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به کار ایجاد نمی کند.

آموزش رایگان کارشناسی رسمی
نقشه راه بازار کار نظام مهندسی برق

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!