روز‌
ساعت
دقیقه‌
ثانیه‌

اپلیکیشن آموزشی مهندسی برق

اپلیکیشن ویژه مهندسی برق

تاریخ انتشار

10 آبان 1401

تعداد مشاهده

85 نفر

اپلیکیشن آموزشی مهندسی برق

اپلیکیشن آموزشی مهندسی برق, استفاده از گوشی های هوشمند، باعث شده که بسیاری از مهندسین برق نیازهای خود را با داشتن یک اپلیکیشن در گوشی شان برطرف کنند. از این رو، در این مقاله اپلیکیشن آکادمی کریمی (کلیک کنید) جامع ترین و رایج ترین اپلکیشن آموزشی مهندسی برق کشور معرفی می شود.

 

نرم افزار اندروید مهندسی برق

هدف اصلی از طراحی نرم افزار اندروید مهندسی برق و نرم افزار IOS مهندسی برق ارایه مجموعه کاملی از خدمات، محصولات و محتواهای آموزشی رایگان با دسترسی آسان سریع است؛ برای همین است که اپلکیشن آموزشی مهندسی برق آکادمی مهندس کریمی به سرعت، تبدیل به سرعت توسط مهندسین برق کشور مورد استقبال گسترده قرار گرفت. کیفیت یک اپلیکیشن آموزشی مهندسی برق را باید از دو دید بررسی کرد: امکانات و محتوا. با نصب و استفاده از اپلیکیشن آکادمی کریمی، می توان پی برد که این اپ کاربردی ترین امکانات و کامل ترین محتوای ممکن را داراست.

 

نرم افزارهای کاربردی اندروید ویژه مهندسی برق

مهمترین مزیت آموزش های اپلیکیشن آکادمی کریمی، رایگان بودن محصولات آموزشی آن است که ارزش ده ها میلیون تومانی دارند اما این مجموعه آموزشی سعی کرده با الگو گرفتن از نرم افزارهای کاربردی خارجی، یک اپلیکیشن ویژه اندروید، IOS و تحت وب را در زمینه های آموزشی زیر فراهم آورد:

آزمون های تخصصی: شامل آزمون نظام مهندسی برق، آزمون کارشناسی رسمی دادگستری و قوه قضاییه و آزمون های استخدامی دستگاه های دولتی و خصوصی

کسب و کار برقی: آموزشی های ویدیویی و متنی جامع برای راه اندازی یک کسب و کار تخصصی برق

دیجیتال مارکتینگ: اصول درآمدزایی یک مهندسی برق در فضای مجازی از وبسایت و وبلاگ گرفته تا انواع شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های پیام رسان

مهاجرت و درآمد دلاری: آموزش نحوه پیدا کردن یک شغل مناسب در خارج از کشور به صورت حضوری (مهاجرت) و آنلاین (درآمد دلاری دورکار)

اپلیکیشن ویژه مهندسین برق

این اپلکیشن دارای بخش ها و امکانات متنوع و کاملی بوده که در ادامه به معرفی آن پرداخته می شود

محصولات رایگان: جذاب ترین بخش اپلیکشن آکادمی کریمی، ده ها محصول رایگان آن در زمینه های مختلف و در قالب فایل متنی (pdf)، ویدیویی و صوتی است.

مقاله: در بخش مقالات اپلیکیشن آموزشی مهندسی برق، ده ها مقاله کاربردی در زمینه های آزمون های تخصصی برق و درآمدزایی مهندسین برق ارایه شده که مطالعه آنها می تواند نقطه عطفی در یادگیری مهندسین برق باشد.

تلوزیون: صدها ویدیوی آموزشی اختصاصی، تولید شده توسط آکادمی، در بخش تلوزیون آکادمی قابل مشاهده است. این مجموعه بی نظیر با کیفیت عالی و سرعت فوق العاده در این نرم افزار کاربردی ویژه مهندسی برق پخش می شود.

کانال: در بخش کانال، کانال هایی با امکاناتی بیشتر از کانال تلگرام در اختیار مخاطب قرار گرفته که هر روز مطالب متنوع آموزشی در آن بارگذاری می شود.

چت: با توجه به مشکلات دسترسی به پیام رسان های خارجی و عدم استقبال از پیام رسان های داخلی، اپلکیشن آموزشی مهندسی برق دارای، بخش چت با کامل ترین امکانات یک پیام رسان جامع می باشد.

تالار گفتگو: این تالار، جایگزین کاملی برای گروه های اپلیکشن های پیام رسان بوده و با توجه به دسته بندی موضوعات، به راحتی می توان در آن همفکری و بحث های تخصصی انجام داد.

همکاری در فروش: این بخش برای درآمدزایی مهندسین برق از یک اپلیکشن آموزشی مهندسی برق طراحی شده و مهندسین برق می توانند با فروش محصولات آموزشی، به یک درآمد عالی برسند.

وبینار: به صورت هفتگی وبینار و کلاس های آنلاین، به صورت کاملا رایگان، در بستر اپلیکیشن برگزار می شود که ارزش شرکت و چند بار مشاهده را دارد.

 

فهرست بهای واحد پایه تاسیسات برقی  را می‌توانید از اپلیکیشن تهیه کنید ( برای جزئیات کلیک کنید)

امکان دریافت محصولات رایگان از اپلیکیشن

 

 

آموزش رایگان کارشناسی رسمی
نقشه راه بازار کار نظام مهندسی برق

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!