تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی برق شهریور ۱۴۰۱

تاریخ اعلام نتایج
تاریخ آخرین به روزرسانی
1401/10/22
تعداد مشاهده
402 نفر

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی برق شهریور ۱۴۰۱| مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان ضمن اعلام اینکه نتایج آزمون‌های شهریورماه فردا اعلام می‌شود از برنامه‌ریزی برای برگزاری آزمون طی چهار نوبت در سال خبر داد.

حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص نتایج آزمون شهریور ماه و برگزاری آزمون  دی ماه به ارایه نکاتی پرداخت.

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اشاره به اینکه نتایج آزمون شهریورماه، فردا  ۱۶ آبان از طریق درج اطلاعیه در سامانه معاونت مسکن و ساختمان اعلام می‌شود گفت: شرکت‌کنندگان در آزمون شهریورماه سالجاری قادر خواهند بود تا نتایج آزمون خود را در سامانه معاونت مسکن و ساختمان مشاهده کنند.

مانی‌فر ادامه داد: مجموعه معاونت مسکن و ساختمان  در تلاش است تا مجموعه آزمون‌های نظام‌مهندسی را به تعداد بیشتری در سال برگزار کند. به همین‌منظور برنامه‌ریزی شده تااین دسته از آزمون‌ها  در سال به تعداد چهار آزمون برگزارشود تا داوطلبان از فرصت‌های بیشتری برای قبولی برخوردار باشند.

وی بر جنبه‌های آموزشی آزمون برگزار شده حرفه مهندسان تاکید کرد و افزود: در این دوره از آزمون‌ها پاسخ تشریحی سوالات نیز منتشر خواهد شد تا چنانچه هر شرکت‌کننده‌ای اعتراضی نسبت به هر سوالی داشته باشد بتواند پاسخ خود را با مراجعه به پاسخ‌های تشریحی ارایه شده، دریافت کند. علاوه بر آن تمامی اعتراضات شرکت‌کنندگان به سوالات آزمون شهریور از سوی کمیته‌های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات لازم در زمینه حذف سوالات اشتباه یا مبهم و یا کلید سوالات، به نفع داوطلبان اعمال شده است. بنابراین نتیجه اعلامی قطعی است

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در خصوص آزمون ورود به حرفه مهندسان که در دی ماه برگزار می‌شود گفت: این آزمون در ۸ و ۹ دی ماه در هفت رشته مهندسی و در تمامی رشته‌ها و صلاحیت‌ها به غیر از آزمون طراحی معماری برگزار خواهد شد.

وی برگزاری آزمون بعدی طراحی معماری را منوط به اعلام نتایج آزمون پیشین عنوان کرد.

 

جزییات آزمون نظام مهندسی برق 

https://mohammad-karimi.com/review-of-the-results-of-the-engineering-system-tests-of-august-1400/

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!