دستگیری متخلفین آزمون نظام مهندسی

تاریخ انتشار

1400/08/20

تعداد مشاهده

337 نفر

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، دستگیری متخلفین آزمون نظام مهندسی صورت گرفت. برخی داوطلبان، تلفن همراه داشتند

دستگیری متخلفین آزمون نظام مهندسی صورت گرفت. برخی داوطلبین متخلف حوزه شیراز با تلفن همراه در جلسه حاضر شده بودند.

  مدیرحراست اداره کل راه و شهرسازی استان فارس از دستگیری متخلفین خبر داد که در آزمون نظام مهندسی این استان تخلف کرده بودند.

رحمان مرشدی گفت: در آزمون ورود به حرفه مهندسین استان فارس، برخی داوطلبین متخلف حوزه شیراز با ورود غیرقانونی تلفن همراه به داخل جلسه آزمون و برقراری ارتباط با عوامل بیرونی اقدام به دریافت پاسخ سئوالات کرده بودند که با هوشیاری عوامل حراست و نظارت بر آزمون ها، شناسایی و به مقامات قضایی و انتظامی تحویل داده شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی فارس، مرشدی افزود: هم اکنون پرونده با نظارت معاون دادستان در دادسرای ویژه امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز و در شعبه بیستم دادیاری تحت تحقیقات قضایی است.

مرشدی به داوطلبانی که قصد شرکت در دوره های آتی آزمون ورود به حرفه مهندسی را دارند، توصیه کرد که ضمن رعایت قوانین مربوط به شرکت در این آزمون فوق الذکر، همراه داشتن وسایل ممنوعه را مد نظر قرارداده و به هیچ عنوان با افراد سودجو و ناشناس، پیرامون آزمون ارتباط نداشته باشند.

👌 برای مشاوره آزمون تماس بگیرید👇

آکادمی مهندس کریمی

☎️ 02166404186
📝 @allo_mohandes

🔗تاسیسات برقی؛ بزرگترین کانال نظام مهندسی برق
🆔 @tasisat_barghi

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!