پیگیری عجیب !!!! خدمات رایگان آکادمی

خدمات رایگان آکادمی کریمی - مهندس درویشی
تاریخ آخرین به روزرسانی
1401/11/01
تعداد مشاهده
367 نفر

مهندسین عزیز! سلام گفتگوی خاص و جذاب خواهیم داشت. قرار است با داوطلبی ارتباط برقرار کنیم و سوال کنیم که از خدمات رایگان آکادمی در اینستاگرام با بیش از 700 پست، چه استفاده ای کرده است؟ و چه استفاده ای برای او در آزمون داشته است؟

خیلی از مخاطبان از مطالب صفحه اینستاگرام ابراز لطف و رضایت می کنند. این داوطلب، انسان خاصی است و کارهای عجیب و غریب انجام داده است. گفتگوی ما با سرکار خانم مهندس درویشی است.

 

 

آزمون نظام مهندسی برقhttps://mohammad-karimi.com/nezam (کلیک کنید)

 

 

 • سرکار خانم مهندس درویشی! سلام و شب بخیر. لطفا خودتان را معرفی کنید.

باسلام خدمت دنبال کنندگان صفحه آکادمی مهندس کریمی. امیدوارم حالتان خوب باشد. بنده نسیبه درویشی هستم. در مقطع کارشناسی دانشگاه جندی شاپور دزفول و در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه فارغ التحصیل هستم و تاکنون در آزمون نظام مهندسی شرکت نکرده ام. چندبار قصد داشتم در آزمون شرکت کنم ولی بخاطر سنگینی مطالب آن را رها کردم. بنده اهل شهرستان بندر ماهشهر استان خوزستان هستم.

در مقطع کارشناسی مهندسی برق گرایش کنترل و در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک-1393 را پشت سر نهاده ام.

 

 • بنابراین در هر دو آزمون نظارت و طراحی می توانید شرکت کنید؟

بله! من از سال 1397 کتاب های نظام مهندسی را گرفتم و دیدم مطالب خیلی سنگین است. در واقع مطالب بدون مرجع و صفحه راهنمای اینستاگرام بسیار سنگین است. برای من که در محیط آکادمیک تحصیل می کردم، مطالب سنگین و خسته کننده بود. و مفاهیم را متوجه نمی شدم تا اینکه ادامه دهم.

سال 1398 هم قصد داشتم این کار را شروع کنم ولی نتوانستم ادامه دهم. تا اینکه امسال یکی از دوستان، پیشنهاد داد تا با شما آشنا شوم و بتوانم این موضوع را پیگیری کنم. کتاب های مهندس کریمی را بگیری و مطالعه کنی تا در آزمون موفق شوی! در خرداد ماه بود که صفحه آکادمی مهندس کریمی را پیدا کردم و بیش از یک ماه کلیپ ها را گوش می دادم و از مطالب آن از جمله کلیدواژه ها استفاده می کردم.

تقریبا بصورت شبانه روز کلیپ ها را تماشا کردم، و همه ویدئو های 5 دقیقه ای یا 10 دقیقه ای را تماشا کردم. و مطالب آن ها را در 3 دفتر یادداشت کردم.

بخاطر شرایط خانه و فرزند، نمی توانستم پست ها را همان لحظه تماشا کنم و یادداشت کنم ولی آن ها را ذخیره می کردم تا در فرصت کافی و زمان فراغت بتوانم مطالب را یادداشت کنم.

از کلاس های رایگان هم استفاده می کردم، اگر فرصت نداشتم تا نکته برداری کنم، کلاس ها را با موبایل ضبط می کردم تا در موقع مناسب آن ها را مرور کنم.

درباره بخش “جمله جمعه” مطالب را یکی یکی می نوشتم تا آنها را مطالعه کنم. چون آمادگی برای نظام مهندسی برق بدون راهنما و فقط با مطالعه کتاب ها میسر نیست و مباحث آن مخصوصا مبحث 13 گنگ است. من با اینکه کارشناسی ارشد دارم و در دانشگاه دولتی تحصیل کرده بودم و دانشجوی درسخوانی بودم، مطالب برایم آسان نبود. تلاشم را از خردادماه شروع کرده ام و امیدوارم تا بهمن ماه بتوانم به آمادگی برسم.

 

 • مطالب 3 دفتر را از پست ها و ویدئوهای آکادمی استخراج کردید؟

بله! تمامی را از صفحه اینستاگرام آکادمی استخراج کرده ام. و مطالب و سوالات آزمون نظام مهندسی برق را از صفحه اینستاگرام استخراج می کردم و یادداشت برداری می کردم. در واقع پاسخ سوالات را هم یادداشت می کردم و به نوعی آمادگی ذهنی در من نسبت به سوالات ایجاد شد.

در دفتر سوم، مباحث خازن ها و ترانس ها را یادداشت کرده ام و قرار است به آزمون مردادماه 1400 بپردازم. وقتی سوالات را توضیح می دهید، واقعا مفاهیم را باز می کنید و فهم موضوعات راحت می شود، ضمن آنکه طبقه بندی شده هم به بحث و درس می پردازید.

 

 • بسته رایگان آکادمی مهندس کریمی را دریافت کرده اید؟

بله! تمامی مطالب درسی صفحه آکادمی را دریافت کرده ام.

 

 • خانم مهندس! شما تاکنون از محصولات غیررایگان آکادمی استفاده کرده اید؟

خیر! چون تازه روند یادگیری را شروع کرده ام و چند ماهی است که با شما آشنا شده ام.

 

 • صفحه آکادمی در اینستاگرام به تازگی به 75 هزار دنبال کننده رسیده است. باید گفت تولید محتوای آموزشی خیلی سخت است ولی بر اساس تقویم محتوا اقدام می کنیم. و بارگذاری ها بر اساس برنامه انجام می شود. اخیراً دغدغه های بیشتری داریم و شاید تولید محتوا مقداری کمتر شده باشد. ما در اکادمی یک مسئولیت برای خودمان تعریف کرده ایم و آن اینکه به اندازه 5 واحد محصول غیررایگان، می بایست یک واحد محصول رایگان ارائه شود.
 • آیا شما اطلاع دارید، گران ترین محصول آکادمی چیست؟

بسته آنلاین نخبگان! که مبلغ آن 4.5 میلیون تومان است و برای مدتی با تخفیف در صفحه اینستاگرام ارائه شد.

 • همکار من جناب آقای حاجی وند خیلی از شما تعریف کرد و بیان داشت که خیلی پیگیر مطالب درسی هستید. آکادمی مهندس کریمی قصد دارد بخاطر پیگیری ها و علائق شما و انرژی که به ما دادید، یک هدیه به شما بدهد. ما قصد داریم تا شما بصورت رایگان در دوره آزمون رایگان نخبگان ثبت نام شوید! و بسته طلایی آکادمی به قیمت 2.2 میلیون تومان را به شما هدیه دهیم!

نظر لطفتان است و واقعا بزرگوارید!

کمتر موسسه ای را دیده ام که وقت بگذارد و برای مخاطبان کلاس رایگان بگذارد. نکته مهم این است که کلاس های رایگان هم آنلاین است و ضبط شده نیست. از هدیه ای که به من دادید، خیلی خوشحال شدم.

 

 • خانم مهندس! امیدوارم با انرژی بیشتری به کار خود ادامه دهید. انشالله از روز شنبه به همراه بیش از 100 داوطلب در کلاس آنلاین حضور یابید و مطالب بهره مند شوید.

انشالله 100 درصد در آزمون نظارت و طراحی نظام مهندسی برق قبول شوید.

بنظرم اگر با این پشت کار جلو روید، در آینده با من در آکادمی مهندس کریمی همکار علمی خواهید شد.

امیدواریم پرسنل آکادمی به 100 نفر برسد و بتوانید کار خود را گسترش دهید و در کار خود موفق باشید و مطمئن باشید اجر خود را از خدا می گیرید.

 

 • گفتگوی تصویری زنده کوتاه ولی جالب بود. خانم مهندس بسیار پیگیر بودند و 3 دفتر از مطالب صفحه اینستاگرام استخراج کردند که در نوع خود کار جالبی بود.
 • باید دفترها را از ایشان بگیریم، چون خیلی از این مطالب از یاد من رفته است! گفتگوی تصویری زنده امشب برای من هیجان انگیز بود. امیدوارم و خیلی خوشحال خواهم شد تا سرکار خانم مهندس درویشی در آزمون موفق شوند. پاسخ آزمون نظام مهندسی برق انشالله این هفته خواهد آمد.

 

 


چگونگی قبولی در آزمون نظام مهندسی برق درمصاحبه با مهندس بیاری

دریافت اپلیکیشن آکادمی کریمی 

 

 

 

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!