زمان بندي برگزاري آزمون نظام مهندسي برق

زمان بندی آزمون نظام مهندسی برق

تاریخ انتشار

22 مرداد 1400

تعداد مشاهده

299 نفر

زمان بندي برگزاري آزمون نظام مهندسي برق

زمان بندي برگزاري آزمون نظام مهندسي برق ، برای داوطلبان اعلام شده است.با ما همراه باشید

 

زمان بندی آزمون اردیبهشت 1402

ثبت نام: 11 تا 18 اردیبهشت

پرینت کارت ورود به جلسه: 5 روز قبل از آزمون

برگزاری آزمون: 28 و 29 اردیبهشت

زمان بندی کلی آزمون

در این مقاله، برنامه زمان بندی برگزاري آزمون نظام مهندسي برق و مراحل مختلف آزمون نظام مهندسی برق توضیح داده میشود.

متاسفانه برگزاری آزمون نظام مهندسي برق زمان بندی دقیق و مشخصی ندارد و معمولا داوطلبان نمیتوانند برنامه ریزی دقیقی برای ثبت‌نام، مطالعه و آماده سازی داشته باشند. از این رو، در این مقاله زمانهای حدودی برای مراحل مختلف برگزاری آزمون نظام مهندسي برق ارائه می گردد و تاکید می شود که این زمانها دقیق نبوده براساس تجربیات سال های گذشته استخراج شده است.

زمان بندي برگزاري آزمون نظام مهندسي برق به‌صورت دقیق در قالب دفترچه راهنمای آزمون نظام مهندسی برق که توسط سامانه آزمون نظام مهندسی برق منتشر می گردد، قابل مشاهده است. مهم‌ترین زمانهای آن عبارتند از:

اعلام ثبت: حدودا 7 روز قبل از آغاز ثبت‌نام آزمون نظام مهندسی برق برنامه آزمون توسط سامانه آزمون نظام مهندسی برق اعلام می گردد.

شروع و پایان ثبت نام: حدود ده الی پانزده روز پس از آغاز،  ثبت نام آزمون به پایان میرسد. هر چند معمولا همیشه چند روز تمدید می گردد.

تاییدیه ثبت نام: امکان دیدن و تایید کردن ثبت نام انجام شده تا حدود 1 ماه بعد از اتمام ثبت نام آزمون نظام مهندسی، مقدور است.

پرینت کارت ورود به جلسه: حدودا 5 روز قبل از برگزاری آزمون نظام مهندسی برق، امکان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق وجود دارد.

برگزاری آزمون نظام مهندسی:  در 2 روز 5 شنبه (یا 4 شنبه) و جمعه و در 2  نوبت برگزار می گردد که آزمون نظارت 5  شنبه بعد از ظهر و آزمون طراحی جمعه صبح برگزار می شود.

 

اطلاعات کامل آزمون

برای دریافت اطلاعات کامل و جامع آزمون نظام مهندسی برق، کافی است که کتاب سبز آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نموده و مطالب آن را با دقت مطالعه نمایید.

 

 

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!