انتشار جزئیات پاسخنامه رسمی و نتایج آزمون مرداد ۱۴۰۰ و تاریخ آزمون بعدی

تاریخ انتشار

1400/08/18

تعداد مشاهده

334 نفر

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، انتشار جزئیات پاسخنامه رسمی و نتایج آزمون مرداد ۱۴۰۰ و تاریخ آزمون بعدی صورت گرفت

جزئیات انتشار پاسخنامه رسمی و نتایج آزمون مرداد ۱۴۰۰ و تاریخ آزمون بعدی، اما هنوز نتایج آزمون نظام مهندسی مرداد ماه اعلام نشده است

به گزارش آکادمی مهندس کریمی به نقل از برق نیوز، آزمون‌ نظام مهندسی برق امسال بعد از چند بار به تعویق افتادن به خاطر شرایط کرونا بالاخره در مرداد ماه برگزار شد، اما هنوز نتایج آزمون نظام مهندسی مرداد ماه اعلام نشده و خیلی از شرکت کنندگان در این آزمون از ما خواسته بودند در این خصوص پیگیری کنیم.

مهندس حامد مانی فر مدیرکل دفتر مقررات ملی ملی ساختمان بوده و عهده دار مسئولیت تدوین مباحث ۲۲ گانه و همچنین برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی نظام مهندسی می‌باشد. وی در گفتگو با برق نیوز به سوالات و ابهامات آزمون‌های نظام مهندسی پاسخ داد.

مانی فر در خصوص تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون‌های نظام‌مهندسی رشته‌های مختلف که مرداد ماه برگزار شده بود گفت: نتیجه نهایی آزمون نظام‌مهندسی مردادماه تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد و تلاش خواهیم کرد حتی چند روز مانده به پایان آبان ماه نتایج آزمون را به صورت رسمی اعلام نماییم تا داوطلبان بتوانند تکلیف خود را در خصوص این آزمون بدانند.

مدیرکل دفتر مقررات ملی ساختمان در پاسخ به این سوال که کلید آزمون چند روز قبل منتشر شد، اما بلافاصله بعد از مدتی دوباره از روی سایت برداشته شد، بیان داشت: این کلید را ما منتشر نکرده بودیم و ما اگر پاسخنامه و کلید آزمون را منتشر نماییم قطعاً به صورت نهایی بوده و دیگر آنرا حذف نخواهیم کرد.

مانی فر در پاسخ به برق نیوز در خصوص چگونگی دسترسی به کلید و پاسخنامه مورد تایید سازمان، اظهار داشت: همزمان با اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی مردادماه که طی روز‌های آینده منتشر خواهد شد، کلید آزمون نیز منتشر شده تا داوطلبان بتوانند به صورت دقیق از وضعیت خود و درصد‌های آزمون آگاه شوند.

وی در خصوص پذیرفته شدن داوطلبان با درصد‌های ۴۸ و ۴۹ در آزمون مردادماه بیان داشت: ما این دوره نیز مانند دوره‌های گذشته در خصوص پذیرفته شدن داوطلبان با درصد‌های ۴۸ و ۴۹ در آزمون، از مقام عالی وزارت کسب تکلیف خواهیم کرد و در صورتی که موافقت کنند می‌توانیم این افراد را نیز عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون قبول کنیم.

حامد مانی فر در پایان اظهار داشت: ما هر سال دو نوبت آزمون ورود به حرفه مهندسی برگزار می‌کردیم که اگر شرایط کرونا و ستاد ملی کرونا اجازه برگزاری آزمون دیگری تا پایان سال را بدهد آزمون دومی نیز خواهیم داشت، ولی هنوز در این خصوص تصمیم‌گیری نشده و خبر دقیق آنرا متعاقباً اعلام خواهیم کرد.

توجه: سوالات خود در بخش نظرات بفرستید تا کارشناسان به آن‌ها پاسخ دهند.

👌 برای مشاوره آزمون تماس بگیرید👇

☎️ 02166404186
📝 @allo_mohandes

🔗تاسیسات برقی؛ بزرگترین کانال نظام مهندسی برق
🆔 @tasisat_barghi

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!