تاریخ قطعی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

تاریخ قطعی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

تاریخ انتشار

28 اردیبهشت 1400

تعداد مشاهده

241 نفر

تاریخ قطعی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، تاریخ قطعی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ جهت اطلاع کاربران اعلام شد

تاریخ قطعی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ اعلام شد. این آزمون در روزهای ۱۳ تا ۱۵ مرداد ماه  بطور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
آزمون‌های ورود به حرفه اردیبهشت ماه سازمان نظام مهندسی که به جهت ورود موج چهارم بیماری کرونا لغو شده بود، بنا به صحبت  مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، در مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
در این آزمون چهار صلاحیت تخصصی جدید شامل “اجرای تاسیسات برقی” (برای داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق )، “اجرای تاسیسات مکانیکی”، “ارزیابی و اجرای بهسازی لرزه ای” و “طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان” اضافه شده است.

داوطلبان شرکت در آزمون­ کارشناسی رسمی ماده  27 نیز از تاریخ دوشنبه 1400/03/17 لغایت پنجشنبه 1400/03/20 می‌­توانند در این آزمون ثبت­‌نام کنند. این آزمون در 7 رشته اصلی برگزار می‌­گردد.

به گفته مانی‌­فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، امکان ثبت‌نام از داوطلبان جدید در صورت وجود امکانات اجرایی، به داوطلبان جدید، برای مدت محدود اجازه ثبت‌نام داده خواهد شد. مانی‌فر در ادامه اضافه کرد: توجه داشته باشید که آزمون مرداد ماه سال 1400 همان آزمون اردیبهشت ماه است که با دو ماه و نیم تاخیر برگزار می­‌شود و امکانات اجرایی بر مبنای تعداد داوطلبان ثبت­‌نام شده پیش بینی شده است. این دسته از داوطلبان می­‌توانند برای آزمون­های آتی که مطابق روال سالهای گذشته، ثبت‌نام نمایند. لیکن با این وجود ما در حال بررسی امکانات استان‌ها هستیم و در صورت امکان، ثبت­‌نام از داوطلبان جدید امکان‌پذیر خواهد شد.

آموزشی رایگان کارشناس رسمی

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!