آکادمی مهندس کریمی، به عنوان بزرگ ترین مجموعه آموزشی مهندسی برق کشور و دارای کامل ترین مجموعه مجوزهای موردنیاز (کلیک کنید) تصمیم به همکاری با داوطلبان آکادمی، مهندسین برق، ادمین های شبکه های اجتماعی، دانشجویان و … برای همکاری در فروش (افلیت مارکتینگ) محصولات خود دارد.

 

معرفی و هدف

تمامی این محصولات دارای مجوزهای لازم بوده و فرآیند ثبت سفارش، فروش و تسویه مالی در سیستم ثبت شده و قابل پیگیری می باشد. بر این اساس، اعضای باشگاه فروشندگان آکادمی، با معرفی و فروش محصولات آکادمی می توانند درصد قابل توجهی از هر فروش را نصیب خود کرده و به درآمدزایی درصدی در ابتدای کار و بعدا به یک حقوق ثابت و قطعی برسند. این یک روال رایج در فروشگاه های بزرگ از جمله دیجی کالا (کلیک کنید) می باشد.

ردیف عنوان حداقل قیمت حداکثر قیمت
1 کلاس آنلاین نخبگان (تیر 1402)    
2 بسته طلایی تضمینی مشترک (طراحی-نظارت)    
3 بسته طلایی تضمینی نظارت    
4 بسته طلایی تضمینی طراحی    

عضویت در باشگاه فروشندگان

با ارسال کلمه «افلیت» به شماره 90002617 و تکمیل فرم تماس زیر، می توانید از مشاوره ها و آموزش های آکادمی برای افزایش کسب درآمد استفاده کنید.

فرم تماس

مراحل کسب درآمد

گام اول. فروش درصدی

در ابتدای همکاری، تا 10 فروش اول، همکاری به صورت درصدی بوده و بعد از اینکه فروش به 10 عدد رسید و اطمینان و رضایت بین طرفین ایجاد شد، نمایندگی فروش اعطا می شود.

گام دوم. اعطای نمایندگی و حقوق ثابت

در صورت فروش حداقل 10 محصول، آکادمی به فروشنده نمایندگی رسمی با شرایط زیر اعطا می کند:

اول. ارایه آموزش های آنلاین و حضوری لازم برای فروش

دوم. تامین فضا و تجهیزات برای فروش

سوم. همکاری با حقوق ثابت و پورسانتی از هر فروش

چهارم. استخدام همکار برای فروشنده با پرداخت حقوق توسط آکادمی

نحوه درآمدزایی

گام 1. عضویت در باشگاه فروشندگان، از طریق تکمیل فرم فوق

گام 2. تماس از سوی آکادمی با شما و انجام مصاحبه تلفنی

گام 3. عقد قرارداد

گام 4. ارایه آموزش ها و توضیحات لازم برای فروش

 

ویژگی های منحصربفرد

 

سهم هر فروش

آکادمی مهندس کریمی، بالاترین سود ممکن برای هر فروش برای محصولات خود در نظر گرفته است، دقت کنید که این محصولات و درصدهای هر کدام ممکن است به مرور زمان تغییر کند (هر چیزی در قرارداد قید شده، پرداخت خواهد شد). دقت کنید مبلغ فروش می تواند متفاوت از سایت باشد و به صورت پلکانی خواهد بود.

بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (طراحی-نظارت): 25 تا 45 درصد

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق-نظارت: 20 تا 40 درصد

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق-طراحی: 20 تا 40 درصد

گزارش نویسی ناظر نظام مهندسی برق: 20 تا 40 درصد

بسته راهنمای جامع مبحث 13: 20 تا 40 درصد

تسویه حساب آنی

بعد از فروش، کیف پول فروشنده شارژ شده و می تواند به صورت آنی تسویه حساب نماید.

عقد قرارداد

تمامی جزییات همکاری از جمله شماره حساب، سهم فروش و … به صورت یک قرارداد کتبی و رسمی مابین آکادمی و فروشنده امضا و تایید خواهد شد.

 

نحوه کسب درآمد

فرآیند کسب درآمد بسیار ساده بوده و با یک معرف انجام می شود. کلیه فعالیت های فروش از طریق اپلیکیشن آکادمی کریمی (کلیک کنید) انجام خواهد شد بعد از نصب و ثبت نام، با کلیک روی سه خط بالا سمت راست اپلیکیشن، در اطلاعات شخصی روی پروفایل کاربری کلیک کنید، کد معرفی قابل مشاهده است. در کنار کد معرف، یک گزینه کپی هست که با کلیک روی آن می توانید کد را کپی کرده و هر فردی که شما معرفی می کنید کافیست حین ثبت نام در اپلیکیشن یا بعدا از همین بخش (کلیک روی عبارت دعوت شده توسط: کد معرف دوست)، این کد را وارد کند تا هر خریدی توسط ایشان انجام شد، درصدی از آن سهم شما گردد.

در صفحه اصلی اپلیکیشن و در بخش همکاری در فروش، هم می توانید کامل ترین اطلاعات موردنیاز از جمله، درآمد، واریزی، زیرمجموعه ها، آموزش ها، درخواست تسویه، شماره کارت و شبا و فروشندگان برتر را مشاهده کنید. با آغاز همکاری، ویدیوهای آموزشی جامع برای کار با اپلیکشن و اصول فروش به شما ارایه می شود.