کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک - اکادمی کریمی
تاریخ آخرین به روزرسانی
1403/03/01
تعداد مشاهده
405 نفر

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک برای داوطلبان آزمون نظام مهندسی مکانیک صادر شد

 

برای دریافت کارت تیر1403 کلیک کنید

 

کارت ورود به جلسه آزمون نظام‌ مهندسی مکانیک این اطلاعات را دارد: شماره داوطلب، شماره داوطلب به حروف، سال تولد، جنس، نام و نام خانوادگي، شماره عضويت نظام‌مهندسي (در صورتی که داوطلب عضو سازمان نظام‌مهندسی باشد)، شماره شناسنامه، استان، رشته آزمون : تاسيسات مکانیکی ، شماره پرونده، زمان و ساعت شروع فرآيند آزمون، نام حوزه و آدرس حوزه. همچنین، عکس سه در چهار در بالای کارت سمت چپ نیز که دارای مهر سازمان سنجش است، باید وجود داشته باشد.

اگر در اطلاعات فوق، اشتباهی وجود داشته باشد، داوطلب باید يک کپي از کارت ورود به جلسه آزمون نظام‌مهندسی مکانیک گرفته و جاهایی که اشتباه نوشته و با خودکار قرمز دور آنها خط کشیده و اطلاعات درست را بجای آن نوشته و در روز آزمون به مسئولان برگزاری آزمون تحویل دهد.

اگر عکس کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک مشکلاتی مانند نبودن عکس، نداشتن مهر، واضح نبودن و … داشت در روز چهارشنبه (روز قبل آزمون) باید دو قطعه عکس سه در چهار، به ستاد رفع نقص تحویل داده شود.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی مکانیک برای ورود به جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک را از سامانه دریافت کنند و بعد از پرینت گرفتن همراه خود در جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک همراه داشته باشند.

تقریبا حدود پنج روز قبل از برگزاری آزمون نظام مهندسی مکانیک، کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک در سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی مکانیک به آدرس inbr.ir منتشر می گردد. داطلبان باید از فایل کارت آزمون پرینت گرفته و همراه خود در جلسه آزمون داشته باشند.

برای اخذ کارت‌ورود به جلسه به اطلاعاتی مانند سریال کارت و رمز عبور (پس از خرید کارت اعتباری هنگام ثبت نام آزمون نظام مهندسی مکانیک داده میشود) یا شماره شناسنامه، کد ملی و سال تولد وارد کنند.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک و مدرک شناسایی معتبر (مخصوصا کارت ملی) در جلسه آزمون اجباری است.

داوطلبان در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک را به سمت چپ سینه خود با سوزن ته گرد الصاق کرده و در خاتمه آزمون نظام آن را به مراقب های آزمون تحویل دهند. به‌منظور پی‌گیری نتیجه آزمون، توصیه می گردد، فایل کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک را در کامپیوتر خود ذخیره کنید یا یک کپی از آن داشته باشید.

کارت‌ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک این اطلاعات را دارد: شماره داوطلب، شماره داوطلب به حروف، سال تولد، جنس، نام و نام خانوادگي، شماره عضويت نظام مهندسي (در صورتی‌که داوطلب عضو سازمان نظام مهندسی باشد)، شماره شناسنامه، استان، رشته آزمون : تاسيسات مکانیکی، شماره پرونده، زمان و ساعت آغاز فرآيند آزمون، نام حوزه و آدرس حوزه. هم‌چنین، عکس 3 در 4 در بالای کارت سمت چپ نیز که دارای مهر سازمان سنجش است، باید وجود داشته باشد.

اگر در اطلاعات فوق، اشتباهی وجود داشته باشد، داوطلب باید يک کپي از کارت‌ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک گرفته و جاهایی که اشتباه نوشته و با خودکار قرمز دور آن‌ها خط کشیده و اطلاعات درست را به جای آن نوشته و در روز آزمون به مسئولان برگزاری آزمون تحویل دهد.

اگر عکس کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مکانیک مشکلاتی مانند نبودن عکس، نداشتن مهر، واضح نبودن و … داشت در روز 3 شنبه (روز قبل آزمون) باید 2 قطعه عکس 3 در 4، به ستاد رفع نقص تحویل داده شود.

 

 

 

 

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!