جلسه مشترک وزیر برق عراق با فعالان صنعت برق

جلسه مشترک وزیر برق عراق با فعالان صنعت برق
تاریخ آخرین به روزرسانی
1400/02/14
تعداد مشاهده
1022 نفر

جلسه مشترک وزیر برق عراق با فعالان صنعت برق؛ جلسه مشترک وزیر برق عراق با فعالان صنعت برق برگزار شد. عراق برای استفاده از ایرانی‌ ها در بخش تولید و خدمات فنی مهندسی ابراز تمایل کرد

ابراز تمایل عراق برای استفاده از ایرانی‌ ها در بخش تولید و خدمات فنی مهندسی

104771 891

مدیران بخش خصوصی صنعت برق، ضمن بیان توانمندی‌ ها و ظرفیت‌ های شرکت‌ های خود جهت توسعه همکاری‌ های فی مابین، ابراز امیدواری کردند مشکلات موجود با استمرار و نهایی شدن قرارداد‌ها رفع گردد.
وزیر برق عراق هم برای استفاده از ظرفیت فعالان بخش خصوصی در بخش‌ های مختلف تولیدی و خدمات فنی و مهندسی کشور ایران ابراز تمایل کرد.

محمدولی علاءالدینی، در جلسه مشترک وزیر برق عراق با فعالان صنعت برق با اشاره به ظرفیت و پتانسیل موجود در شرکت‌ های فعال ایرانی، بیان داشت: حدود صد و نود شرکت تحت پوشش و سهام‌داری شرکت مادرتخصصی ساتکاب قرار دارند که در حوزه تولید، مشاوره و ارائه خدمات فنی – مهندسی در صنعت برق فعالیت می‌ کنند.
علاءالدینی با تاکید بر این که ارائه کیفیت بهینه در بازار‌های بین‌المللی از اولویت‌ های وزارت نیرو است، ادامه داد: شناسایی شرکت‌ های بخش خصوصی در صنعت برق با شاخص کیفیت برتر محصولات و خدمات آن‌ها و معرفی این شرکت‌ ها برای همکاری به خارج از کشور، از جمله عواملی است که به اقبال خوب مصرف‌کنندگان و متقاضیان صنعت برق ایران در خارج از کشور منجر شده است.

وزیر برق عراق نیز در این نشست، که با حضور مدیران و فعالان بخشِ خصوصی برگزار شده بود، برای استفاده از ظرفیت فعالان بخش خصوصی در بخش‌ های مختلف تولیدی و خدمات فنی و مهندسی کشور ایران ابراز تمایل کرد.

ماجد مهدی حنتوش، با ابراز رضایت از کیفیت محصولات و خدمات شرکت‌ های ایرانی حاضر در کشور عراق، گفت: امیدواریم شرکت‌ های ایرانی توانمند در صنعت برق، در بازار کشور عراق نیز حضور یابند به‌طوری‌که مورد تایید طرفین باشند و در آینده نیز این همکاری‌ ها استمرار یابد.
وی ضمن اشاره به قرارداد‌های فی مابین دو کشور افزود: این قرارداد‌ها بین شرکت‌ های ایرانی و جمهوری عراق در حال انجام است.
در ادامه نشست، مدیران بخش خصوصی صنعت برق، ضمن بیان توانمندی‌ ها و ظرفیت‌ های شرکت‌ های خود جهت توسعه همکاری‌ های فی مابین، ابراز امیدواری کردند مشکلات موجود با استمرار و نهایی شدن قرارداد‌ها رفع گردد.
کلاس آفلاین رایگان نظام مهندسی مکانیک
کلاس آنلاین آزمون نظام مهندسی مکانیک
بسته پایه کارشناس رسمی کارخانجات
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!