قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق

قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق - اکادمی کریمی

تاریخ انتشار

19 آذر 1400

تعداد مشاهده

290 نفر

قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق

قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق |  یکی از چالشها و حتی آرزوهای هر مهندس برقی، قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق است. در این مقاله، راهنمای کاملی از اصول موفقیت در این آزمون و تضمینهای موردنیاز برای اطمینان از قبولی حتمی ارائه می گردد. در پایان، فاکتورهای موثر در اعتمادسازی هم معرفی می گردد.

 

1) معرفی آزمون

آزمون نظام مهندسی برق، یکی از مهم ترین آزمونهای هر مهندسی برق است که با قبولی در آن میتواند، موفق به اخذ پروانه نظام مهندسی شده و از طریق آن در بخش تاسیسات برقی ساختمانهای طراحی، نظارت و اجرا انجام داده و درآمدزایی داشته باشند. آزمون نظام مهندسی برق، بصورت سراسری هر سال دو بار برگزار می گردد، نیاز به سابقه کار نداشته و صرفا باید سه سال از تاریخ دریافت مدرک کارشناسی گذشته باشد. پس از قبولی نیاز به مصاحبه و گرینش نداشته و سریعا پروانه دریافت می گردد.

 

2) اصول موفقیت

در ویدیوی رازهای موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق، کاملترین توضیحات را ارایه کرده ایم، مهم‌ترین نکات برای موفقیت در این آزمون عبارتند از:

 • برای قبولی، تسلط به منابع اعلام گردیده نه کافی است و نه لازم؛ چرا که از همه بخشهای منابع آزمون نظام مهندسی برق، در آزمون برای داوطلبان سوال مطرح نمی گردد و دوما، سوالات مهم و سختی در آزمون مطرح می گردد که جزییات و آموزش این پرسش ها، اساسا در منابع آزمون نیست.

      بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق را در اینجا بخوانید (کلیک کنید)

 • یکی از بهترین راه‌کارها برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق، استخراج قسمتهای مهمی از منابع است که قبلا طراحان سوال از آن بخشها، تعداد قابل توجهی پرسش مطرح نموده اند.
 • با توجه به این‌که مفاهیم آزمون بسیار کاربردی و مفهومی بوده، داوطلبان برای موفقیت نیاز به آموزش مستقیم از طریق کلاسهای آنلاین یا حضوری و یا فیلم آموزشی دارند.
 • یکی دیگر از اصول موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق، استفاده بهینه از تکنیک کلیدواژه است که با کمک آن میتوان به تعداد قابل توجهی از پرسش ها، بدون مطالعه و تسلط جواب داد.
 • شبیه سازی آزمون یکی از موثرترین اقدامات برای آمادگی مظاعف نزدیک آزمون بوده که با کمک آن میتوان فهم درستی نحوه طراحی پرسش و تمرین مدیریت بهتر برای زمان در جلسه آزمون، داشت.
 • هیچ داوطلبی بی نیاز از رفع اشکال مستقیم با یک مدرس و مولف کتب آمادگی آزمون نظام مهندسی برق نبوده و در صورت رفع اشکال مستقیم خیلی از مشکلات و ایرادات حل می گردد.

قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق- اکادمی کریمی

3) انواع تضمین 

تضمین، یکی از بهترین راه‌های اعتماد به هر محصولی، بوده که میتواند نشان از اطمینان بالای فروشنده به کالای فروخته شده باشد. آکادمی کسب و کار برقی، بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق را این تضمینهای بی نظیر در اختیار داوطلبان قرار میدهد.

 • تضمین کیفیت: در این طرح، در صورت عدم قبولی، بیست و یک تا هفتاد وجه پرداختی از بابت بسته. طبق نمره اخذ شده در آزمون بعد از اعلام قطعی نتایج، به داوطلب عودت داده می شود.
 • تضمین قبولی: با اطمینان از کیفیت بی نظیر بسته طلایی آزمون نظان مهندسی برق. شما میتواند شش روز از بسته استفاده نمایید و در صورت عدم رضایت، بسته را پس داده و کل وجه پرداختی را دریافت نمایید.
 • تضمین آپدیت: با خرید بسته طلایی، در صورت عدم قبولی در آزمون بعدی. جزوه «آپدیت رایگان» شامل پاسخ تشریحی آزمونهای طراحی و نظارت برگزار گردیده، فرستاده می شود.

لینک دریافت فایل صوتی مقاله قبولی تضمینی در آزمون نظام مهندسی برق 

اعتمادسازی - قبولی تضمینی ازمون نظام مهندسی برق

4) اعتمادسازی

یکی از اصول بدیهی هر تعهدی، از جمله تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی برق،  ارائه ضمانتهای اجرایی لازم برای انجام تعهدات است. در این بخش، این ضمانتهای اختصاصی آکادمی کسب و کار برقی ارائه می گردد:

 • تعهدنامه: به داوطلبان تعهدنامه کتبی با مهر و سربرگ داده می‌شود که در صورت عدم قبولی، آکادمی به تعهدات خود پایبند خواهد بود.
 • نماد اعتماد الکترونیک (اینماد): در هر پرداخت الکترونیکی، باید از داشتن نماد اعتماد الکتروینک (اینماد) وبسایت از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اطمینان داشت تا فروشنده به تعهدات خود عمل نماید که خوشبختانه وبسیات آکادمی به آدرس mohammad-karimi.com این دارای نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره است.
 • سامانه ساماندهی: علاوه بر این نماد. سایت های معتبر در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز باید ثبت شده و لوگوی آن در سایت درج گردد که وبسایت آکادمی کسب و کار برقی دارای این لوگو نیز است.
 • مجوز نشر کتاب: کلمه محصولات آموزرشی و کتاب ها دارای مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.
 • قدمت: طرح تضمین قبولی از سال نود و پنج تاکنون اجرا شده و صدها داوطلب با این طرح موفق به قبولی در آزمون شده اند.
 • اعتبار علمی: مهندس محمد کریمی، مولف و مدرس دوره های تضمینی آزمون نظام مهندسی برق، طراح و ناظر پایه دو. مولف بیش از پنجاه عنوان مقاله علمی و بیست عنوان کتاب، اانتخاب چند باره بعنوان پژوهشگر برتر و معلم نمونه. مدیرمسئول سایت خبری اخبار نظام مهندسی و مدیر آکادمی کسب و کار برقی است.

پنل اس ام اسی اکادمی کریمی

 

5) پیشنهاد ویژه

آکادمی کسب و کار برقی مهندس محمد کریمی دارای کلیه مجوزهای لازم از سال نود و پنج، اقدام به تضمین قبولی داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق با ارائه تعهدنامه می کند، این بسته های آموزشی شامل کتاب، فیلم آموزشی، آزمون آزماشی و رفع اشکال تلگرامی بوده که دارای تضمین قبولی، تضمن کیفیت، به روزرسانی رایگان و امکان پرداخت با چک را دارد.

سایت: mohammad-karimi.com/nezam

تماس: 02166404186-09120223724

تلگرام و اینستاگرام: @tasisat_barghi

 

 

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!