روز‌
ساعت
دقیقه‌
ثانیه‌

کارشناسی ناپیوسته ای ها مشکلی برای عضویت در سازمان نظام مهندسی ندارند

تاریخ انتشار

19 بهمن 1400

تعداد مشاهده

111 نفر

کارشناسی ناپیوسته ای ها مشکلی برای عضویت در سازمان نظام مهندسی ندارند

به گزارش دپارتمان آزمون های تخصصی آکادمی مهندس کریمی، کارشناسی ناپیوسته ای ها مشکلی برای عضویت در سازمان نظام مهندسی ندارند
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح اصلاح قانون نظام مهندسی منتشر شده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی، مصوبه نهایی کمیسیون عمران مجلس نیست زیرا بر اساس طرح مذکور مهندسین دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته و پیوسته می‌توانند مشمول دریافت و تمدید پروانه در زمینه خدمات مهندسی ساختمان می‌شوند.

عبدالجلال ایری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ گفت: مطالبی در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه، در طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، مهندسین دارای کارشناسی ناپیوسته در زمینه خدمات مهندسی ساختمان، مشمول تمدید پروانه نشده و از انجام فعالیت‌های حرفه‌ای بازماندند! در حالی که این چنین نبوده و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح مذکور مهندسین دارای کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته در رشته‌های ساختمان را حذف نکرده و آنها می‌توانند نسبت به دریافت پروانه اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح اصلاح قانون نظام مهندسی منتشر شده در فضای مجازی، مصوبه نهایی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیست زیرا بر اساس طرح مذکور مهندسین دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته و پیوسته می‌توانند مشمول دریافت و تمدید پروانه در زمینه خدمات مهندسی ساختمان می‌شوند و هیچ جای نگرانی برای مهندسین شاغل در زمینه ساخت‌وساز نیست.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود: طرح اصلاح قانون نظام مهندسی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته و مصوب شده است و به زودی در رسانه‌ها منتشر خواهد شد. لذا خواهشمندیم مردم اطلاعات صحیح در خصوص مصوبات مجلس را از رسانه‌ رسمی قوه مقننه دریافت کنند./

بسته آموزش حرفه ای طراحی تاسیسات برقی با رویت (رویت الکتریکال)
آموزش رایگان رویت
آموزش رایگان کارشناسی رسمی

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!