تاریخ آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه

تاریخ انتشار

31 مرداد 1400

تعداد مشاهده

196 نفر

تاریخ آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه

تاریخ آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه اعلام شد. احتمال برگزاری آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه ۱۴۰۰ در مهرماه ، است.

آزمونهای وکالت و کارشناسی رسمی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه

احتمال برگزاری آزمون مرکز وکلا قوه قضاییه ۱۴۰۰ در مهرماه

رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه از احتمال برگزاری آزمون به تعویق افتاده این مرکز در مهرماه ۱۴۰۰ خبر داد، ولی در عین حال تصمیم‌گیری نهایی در مورد موضوع را بر عهده ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا دانست.

علی بهادری جهرمی با عنوان اینکه براساس اعلام قبلی، قرار بود آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در تاریخ هجدهم شهریور برگزار گردد، اظهار داشت: با توجه به فروکش کردن پیک پنجم در برخی استان‌ ها و نیز تلاش‌ هایی که دولت در مورد کنترل بیماری و واکسیناسیون گسترده مردم دارد، بنظر می‌ رسد به زودی شاهد پایدار شدن وضع بیماری در کشور خواهیم بود.

جهرمی گفت: زمان مطلوب برای ما برگاری آزمون در مهرماه ۱۴۰۰ است تا هم داوطلبان در خصوص برنامه‌ریزی تحصیلی خود با مشکل روبرو نگردند، و هم اینکه در برنامه‌ های مرکز در مورد تأمین وکلای مورد نیاز کشور با خللی ایجاد نگردد. البته این نظر مطلوب ماست و همه‌ چیز به کنترل بیماری کرونا در ماه‌ های آینده و نیز تصمیم ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا بستگی دارد.

پیش از این، با اوج گیری کرونا در شهریور ماه اعلام شده بود که آزمون ورودی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به تعویق افتاده است.

آموزشی رایگان کارشناس رسمی

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!