4 آموزش معجزه ساز جلسه آزمون نظام مهندسی برق

تاریخ آخرین به روزرسانی

1402/02/03

تعداد مشاهده

286 نفر

روزهای منتهی به آزمون. روزهای بسیار مهم و تاثیرگذاری است که داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق باید یک سری آموزشهای اختصاصی این روزها را دیده و به فایل های بسیار مهم جلسه آزمون دسترسی داشته باشند. در این مقاله، 4 آموزش مهم و حیاتی برای این آزمون ارایه می شود.

 

لیبل

با استفاده از لیبل، شما به سرعت می توانید. به بخش موردنظر در کتابها رفته و می توانید زمان زیادی را در جلسه آزمون حفظ کنید. با مراجعه به لینک زیر، می توانید لیبل کتابهای مبحث 13، مبحث 15 و جلد اول نشریه 110 به همراه کتابهای مهندس کریمی را دانلود کرده و پرینت بگیرید.

لیبل کتابهای آزمون نظام مهندسی برق

کلیدواژه

استفاده از کلیدواژه می تواند حداقل 20 درصد نمره شما را افزایش دهد. به شرط آنکه اصول پیدا کردن کلمات و نکات کلیدی در این زمینه را بلد باشید. در ویدیوی زیر، به صورت کامل نحوه استفاده از کتاب کلیدواژه و تکنیک های موفق استفاده از آن را توضیح دادیم.

جلسه آزمون

یکی از اصلی ترین دلایل عدم موفقیت در جلسه آزمون، عدم آشنایی داوطلبان با اصول تست زنی، مدیریت زمان و مهارت های تخصصی موفقیت در آزمون است. در ویدیوی زیر، این نکات به صورت کامل و دقیق معرفی شده است.

پیروزی در جلسه آزمون نظام مهندسی برق

 

منابع

حتما باید آخرین ویرایش منابع را برای جلسه آزمون همراه داشته باشید. در لینک زیر لیست آخرین منابع آزمون نظام مهندسی برق ارایه شده است.

منابع آزمون نظام مهندسی برق

آموزشی رایگان کارشناس رسمی
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک
پاسخ تشریحی نظام مهندسی مکانیک

سایر مقالات

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت صدها آموزش رایگان در اپلیکیشن آکادمی مهندس کریمی دریافت اپلیکیشن
error: Content is protected !!